KLM Royal Dutch Airlines, inače najstarija avio-kompanija na svetu koja i dalje leti pod svojim prvobitnim imenom uveo je drugi dnevni let koji na ruti Beograd - Amsterdam 19. jula, koji će saobraćati do 29. avgusta, osim 1, 7. i 8. avgusta, kada će KLM imati samo jedan dnevni let.
Let KL 1907 poleće iz Amsterdama u 12.15 i sleće u Beograd u 14.40, a let KL 1908 poleće iz Beograda u 15.20 i sleće u Amsterdam u 18.00.
KLM putnicima nudi nekoliko opcija za promenu rezervacije i refundaciju, tako da ne postoji bojazan da će karte propasti. Bez obzira da li je do otkazivanja putovanja došlo zbog promena epidemioloških mera, porodičnih razloga ili iz puke promene planova u poslednjem trenutku, sve karte za KLM-ove letove omogućavaju promenu rezervacije ili refundaciju.
Od početka pandemije koronavirusa, kompanija je uvela niz mera za sprečavanje širenja virusa tokom putovanja. Maske za lice su neophodne tokom ukrcavanja u avion, kao i tokom leta. Letelice se sada još temeljnije čiste, a sve kabine KLM-ovih aviona opremljene su HEPA filterima, istim onim koje se koriste u operacionim salama i koji uklanjaju 99.99% virusa i bakterija iz vazduha. Zbog navedenih mera KLM je nedavno dobio dobio Dijamantski sertifikat (Diamond Award) za mere zaštite zdravlja na letu koji dodeljuje APEX (the Airline Passengers Experience Association). U pitanju je najviši sertifikat za mere zdravstvene zaštite na letu koji se može dobiti, a do sada ga imaju još samo tri avio-kompanije na svetu.