Final 4 turnir u Abu Dabiju pružio je dobitnicima Max izazova priliku da dožive košarku na potpuno nov način – kroz ekskluzivni MAXperience program koji je osmišljen da spoji sport, zabavu i nezaboravne uspomene.
Pored karata za polufinale i veliko finale Evrolige, gosti MaxBet-a imali su priliku da obiđu neke od najatraktivnijih lokacija u Abu Dabiju, upoznaju lokalnu kulturu i druže se sa bivšim i aktuelnim košarkaškim zvezdama. Pristup zvaničnim evroligaškim događajima, ekskluzivne večere i druženja, kao i boravak u vrhunskim hotelima dodatno su upotpunili ovo iskustvo koje nadmašuje uobičajeno putovanje na utakmicu.
„Final Four u Abu Dabiju je bio prilika da pokažemo šta za nas znači MAXperience – iskustvo koje nadilazi klasične nagrade i koje zaista ostavlja trag. Želeli smo da naši igrači osete koliko cenimo njihovu strast i posvećenost, i da im pružimo uspomene koje se ne zaboravljaju. MaxBet nije samo mesto za igru – to je zajednica koja deli uzbuđenje, emocije i ljubav prema sportu,“ izjavio je Savo Bakmaz, direktor MaxBet-a.
Na ovaj način, MaxBet ne samo da nagrađuje lojalnost, već i stvara trenutke koji se pamte – potvrđujući status brenda koji pomera granice u industriji zabave i sporta.
Finale Evrolige 2025. godine održano je sinoć u Etihad areni u Abu Dabiju, a titulu šampiona osvojio je Fenerbahče, pobedivši Monako rezultatom 81:70. Final Four u Abu Dabiju bio je istorijski, jer je prvi put završni turnir Evrolige održan van evropskog kontinenta. Turnir je obeležen velikim interesovanjem publike ne samo iz Evrope, već i iz zemalja Bliskog istoka.