Privredna komora županije Timiš iz Temišvara u saradnji sa sa Federacijom Dunavskih privrednih komora (FDCC) 27. septembra 2022. godine u Temišvaru tokom Međunarodnog Dunavskog foruma organizuje B2B sastanke kompanija iz zemalja Dunavskog regiona, članica Federacije.
Očekuje se učešće kompanija iz svih zemalja koje čine Federaciju Dunavskih privrednih komora (FDCC): Nemačka, Austrija, Slovačka, Mađarska, Hrvatska, Srbija, Rumunija, Bugarska i Turska.
Poslovni B2B susreti pružaju priliku zainteresovanim kompanijama učesnicama Foruma da se susretnu sa potencijalnim partnerima iz zemalja Dunavskog regiona i uspostave poslovnu saradnju.
Očekuje se učešće kompanija iz svih zemalja članica Federacije Dunavskih privrednih komora (FDCC): Nemačka, Austrija, Slovačka, Mađarska, Hrvatska, Srbija, Rumunija, Bugarska i Turska.
Rok za prijavu učešća je 5. septembar 2022. godine. Radni jezik foruma je engleski.
Registracija se vrši online putem linka: https://cciat.ro/formular/index.php?cdx=hs9n&lg=EN
Na osnovu Sporazuma o saradnji između Privredne komore županije Timiš i RPK Južnobanatskog upravnog okruga za učesnike foruma sa područja Južnog Banata kotizacija iznosi:
150 € za jednog učesnika i po 100 € za ostale članove delegacije, ukoliko ih ima. Kotizacija se uplaćuje tek nakon potvrde organizatora da su kompaniji obezbedili sagovornike u skladu sa interesovanjem iskazanim u registracionom formularu.
Nakon poslovnih susreta, u večernjim časovima domaćin organizuje za sve učesnike neformalno druženje svih učesnika Foruma pod nazivom Dunav Gala.